Kraunama...

Cozy Cuts & Beauty – grožio studija šeimai

Esame vienintelė Lietuvoje grožio studija šeimai, į kurią atėjus su vaiku, jo priežiūra pasirūpinsime. Mes siekiame, kad vaiko ir suaugusiųjų patirtis grožio erdvėje būtų susijusi ne tik su kirpimu ar kitomis grožio paslaugomis, bet ir būtų įdomus ir maloniems pojūčiams skirtas laikas. Ypač tada, kai tai yra pirmos patirtys ir pirmieji kartai.

Manome, kad vaikas nori jaustis saugus ir laisvas bet kurioje situacijoje, nori tyrinėti, eiti ir ieškoti – tai mes siūlome savo studijoje. Mūsų grožio studijoje ne tik puikūs grožio specialistai, bet ir jauki aplinka, įdomybės vaikams bei atsipalaidavimas suaugusiems. Čia saugu, žalia ir įdomu – atvykę pas mus, ne tik turėsite grožio procedūrą, bet pažintį su gamtos spalvomis, tekstūromis, flora ir fauna, garsais, kvapais. Kol vaikai tyrinės ir domėsis, tėvai galės ilsėtis žalioje oazėje arba tuo pačiu metu skirti laiko savo grožio procedūrai.

Augindama mažylį mama/tėtis ir toliau gali rūpintis savo grožiu ir poilsiu grožio procedūrų metu – pas mus gali atkeliauti su mažyliu ir mėgautis grožio procedūromis. Mūsų grožio erdvėje mamos/tėčiai su vaikais yra ypač laukiami.

Cozy Cuts & Beauty – tai pajausta ir išmylėta grožio erdvė, kuri sukurta remiantis asmenine patirtimi. Kuriant erdvę nuolat užduodame klausimą sau: “Ar man tai patiktų? Ar man ir mano vaikui būtų patogu? Ar būtų gera čia būti?” Taip sukuriamas ypatingas dėmesys klientui ir aukšti kokybės standartai.

Pripažinkime, kad dauguma grožio erdvių nelaukia moterų/vyrų su vaikais ir grožio procedūras reikia planuoti gana stipriai. Mūsų erdvė atvira ir būtent sukurta vaikui ir mamai/tėčiui. Siekiame, kad atvykus į grožio studiją pirmiausia aplankytų jausmas, kad čia gera ir įdomu. Siekiame, kad mamoms/tėčiams rūpintis savo vaiku ir savimi būtų kaip įmanoma paprasčiau, kad nebūtų jokių minčių apie malonaus laiko atidėjimą, kad klientai būtų nepriklausomi mėgautis grožio procedūromis su vaikais – nereikėtų derintis laiko su aukle ar kitu šeimos nariu.

Užsuk. Laukiame Tavęs!

Studijos įkūrėja ir vadovė
Marta Paliukienė

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį