Kraunama...

Cozy Cuts & Beauty – grožio studija šeimai

Esame vienintelė Lietuvoje grožio studija šeimai, į kurią atėjus su vaiku, jo priežiūra pasirūpinsime. Mes siekiame, kad vaiko ir suaugusiųjų patirtis grožio erdvėje būtų susijusi ne tik su kirpimu ar kitomis grožio paslaugomis, bet ir būtų įdomus ir maloniems pojūčiams skirtas laikas. Ypač tada, kai tai yra pirmos patirtys ir pirmieji kartai.

Manome, kad vaikas nori jaustis saugus ir laisvas bet kurioje situacijoje, nori tyrinėti, eiti ir ieškoti – tai mes siūlome savo studijoje. Mūsų grožio studijoje ne tik puikūs grožio specialistai, bet ir jauki aplinka, įdomybės vaikams bei atsipalaidavimas suaugusiems. Čia saugu, žalia ir įdomu – atvykę pas mus, ne tik turėsite grožio procedūrą, bet pažintį su gamtos spalvomis, tekstūromis, flora ir fauna, garsais, kvapais. Kol vaikai tyrinės ir domėsis, tėvai galės ilsėtis žalioje oazėje arba tuo pačiu metu skirti laiko savo grožio procedūrai.

Augindama mažylį mama ir toliau gali rūpintis savo grožiu ir poilsiu grožio procedūrų metu – pas mus gali atkeliauti su mažyliu ir mėgautis grožio procedūromis. Mūsų grožio erdvėje mamos su vaikais yra ypač laukiamos.

cozy cuts

Cozy Cuts & Beauty – tai dviejų plačiai ir kūrybiškai nusiteikusių moterų idėjos įgyvendinimas, kurios galvodamos apie verslą, neatsieja savo minčių nuo vaikų, jų auginimo ir situacijų, kuriose gyvename – mamos ir vaikai. Ši grožio erdvė – pajausta, išmylėta ir sukurta remiantis asmenine patirtimi. Kuriant erdvę nuolat užduodavome klausimą sau: “Ar man tai patiktų? Ar man ir mano vaikui būtų patogu? Ar būtų gera čia būti?”

Pripažinkime, kad dauguma grožio erdvių nelaukia moterų su vaikais ir grožio procedūras reikia planuoti gana stipriai. Mūsų erdvė atvira ir būtent sukurta vaikui ir mamai. Siekiame, kad atvykus į edukacinę grožio erdvę, pirmiausia aplankytų jausmas, kad čia gera ir įdomu. Siekiame, kad mamoms rūpintis savo vaiku ir savimi būtų kaip įmanoma paprasčiau, kad nebūtų jokių minčių apie malonaus laiko atidėjimą, kad moterys būtų nepriklausomos mėgautis grožio procedūromis su vaikais – nereikėtų derintis laiko su aukle ar vyru.

Tai mūsų antrasis verslas, gimęs iš patirties motinystėje bei draugystės su kitomis moterimis ir mamomis įvairiais jų gyvenimo etapais. Pirmasis mūsų abiejų projektas – studija “Vilkės namai” – daug išmokė, užaugino, o augant ir mūsų vaikams – užaugo dar viena nuostabi idėja, kuria mielai dalinsimės.

Užsuk. Laukiame Tavęs!
Marta ir Eglė

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį